Poznaj nas

 

 

Poznaj naszą strukturę i dowiedź się czym zajmują się poszczególne działy, aby wybrać pracę odpowiednią do Twoich kompetencji

 • Przygotowanie produktu
  W tym dziale analizujemy trendy w modzie i grafice. Wyjeżdżamy do głównych stolic modowych Europy oraz uczestniczymy w targach. Nasz dział to projektanci, graficy, planiści, konstruktorzy i  kontrolerzy jakości , a także kupcy, którzy współpracują z dostawcami z całego świata.
 • Logistyka i magazyn
  Dział logistyki zajmuje się organizowaniem dostaw z Dalekiego Wschodu. Czuwamy również nad transportem wychodzącym z magazynów centralnych do krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej, Południowej i Afryki.  Jako jedna z nielicznych firm w Wielkopolsce mamy swój własny skład celny.
 • Księgowość i finanse
  Do zadań działu należą obsługa księgowa, podatkowa oraz finansowa podmiotów z Grupy Kapitałowej. Szeroko rozbudowana sprawozdawczość – zarówno ta kontrolingowa, jak i finansowa umożliwiają efektywne zarządzanie przychodami i kosztami oraz planowanie budżetu.  
 • E-commerce
  W tym dziale zajmujemy się naszymi serwisami internetowymi, które są dostępne w różnych krajach Europy. Sprzedaż internetowa to ważny element  naszej organizacji z dużymi perspektywami na przyszłość. Cały czas pracujemy nad rozwojem platform i uruchomieniem sprzedaży w kolejnych krajach. 
 • Sprzedaż eksportowa
  Dział Eksportu zajmuje się koordynacją i kontrolą całości procesów związanych z eksportem, w szczególności poza Unię Europejską. Współpracujemy z partnerami w ponad 20 krajach świata. Monitorujemy globalny rynek w celu pozyskiwania nowych kontrahentów.
 • Sprzedaż detaliczna
  W tym dziale dokładamy starań, aby każdy salon marki Coccodrillo  zarówno w Polsce jak i za granicą  oferował szeroki asortyment. Analizujemy trendy sprzedażowe, pracujemy nad VM, rozwijamy sieć o nowe salony, podnosimy poziom obsługi wśród sprzedawców.
 • Marketing
  W tym dziale powstaje strategia marketingowa firmy służąca podkreśleniu naszych najważniejszych wartości.  Każdego dnia kreujemy wizerunek marki Coccodrillo. Odpowiadamy za komunikacje z klientami, dla których przygotowujemy liczne konkursy i eventy.
 • HR
  W tym dziale odpowiadamy za dokumentacje związaną z procesem rekrutacji i późniejszym zatrudnieniem pracownika. Zespół kadr i płac dba o prawidłowe obliczanie wynagrodzeń oraz  świadczeń socjalnych. Czuwamy również nad  szkoleniem  naszej kadry pracowników.
 • IT
  Dział ten jest odpowiedzialny za system i infrastrukturę informatyczną. Sprawna obsługa wszystkich procesów zachodzących w naszym przedsiębiorstwie wymaga stałego nadzoru. W tym dziale dbamy również o bezpieczeństwo danych firmy i klientów.

 

Siedziba firmy liczy ponad 200 osób, które każdego dnia dokładają starań, aby zadowolić naszych klientów. Od ponad 20 lat stale się rozwijamy, zatrudniając ludzi z pasją, którzy nieustannie przyczyniają się do sukcesów firmy.

W każdym z dziewięciu działów nasi pracownicy dbają o najmniejsze szczegóły produktów marki Coccodrillo. Sieć salonów sprzedaży liczy już ponad 250 lokalizacji.

Dołącz do zespołu Coccodrillo już dziś.

Mieczysław Andersz Dyrektor CDRL S.A.


 

© ® Coccodrillo
kids are kids