O sklepach

O sklepach

Wystrój sklepów

Wszystkie sklepy naszej marki urządzone są tak, by Klient czuł się w nich komfortowo. Ich wnętrza są jasne i ozdobione atrakcyjnymi fasadami. Wszystkie sklepy, zarówno firmowe, jak i agencyjne, urządzone są w takim samym stylu. Każdy sklep został także wyposażony w identyczne meble, a wystawy zmieniane są zawsze w tym samym czasie. Znalezienie odpowiednich ubranek z poszczególnych kolekcji nigdy nie stanowi problemu.

Produkty prezentujemy tak, by były łatwo dostępne i dobrze widoczne. Dzięki temu rodzice mogą swobodnie skoncentrować się na wyborze odpowiednich ubranek, do których można także dobrać interesujące dodatki. Oprócz tego staramy się, aby sklepy Coccodrillo były interesującym miejscem dla dzieci. W największych z nich znajduje się zawsze specjalny kącik, w którym dzieci mogą korzystać z różnego rodzaju gier planszowych, czytać książeczki czy zająć się kolorowankami.

Działalność zagraniczna

Spółka od samego początku interesuje się współpracą międzynarodową i działalnością wykraczającą poza granice Polski. Eksport stanowi dziś znaczącą część obrotów całej firmy. CDRL kooperuje obecnie z około 30 partnerami z całego świata, a ubranka naszej marki dostępne są 145 zagranicznych sklepach. Planujemy dalszy dynamiczny rozwój firmy poza Polską. Nawiązujemy nowe kontakty z partnerami zagranicznymi i rozszerzamy zapoczątkowane wcześniej relacje.

Wzrost liczby sklepów

Dynamiczny rozwój sieci sklepów potwierdza siłę firmy. Przez dwa ostatnie lata liczba naszych obiektów podwoiła się. Wykorzystujemy koniunkturę na rynku i potrafimy wygrać z konkurencją. W osiąganiu sukcesów pomagają nam także ambitne plany.

© ® Coccodrillo
kids are kids