Formularz dla franczyzobiorców

Marka  Coccodrillo dzisiaj  to ponad 480  salonów w Polsce i zagranicą. Tworzymy silną i rozpoznawalną markę premium w segmencie odzieży dziecięcej. Od czasu powstania Coccodrillo  w 2001 roku  sukcesywnie buduje swoją markę i zdobywa uznanie klientów. Staramy się by nasze sklepy miały zawsze bardzo korzystną lokalizację,  niezależnie od kraju, w którym się znajdują. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam właściwie ocenić potencjał danego miejsca i wesprzeć naszych partnerów franczyzowych. Od początku stawiamy na bliską współpracę z franczyzobiorcami i dzielenie się z nimi naszym know how oraz wiedzą na temat budowania silnego brandu w różnych miejscach na świecie.

Jak wygląda współpraca z Coccodrillo

Nasza strategia polega na pozyskiwaniu osób  do współpracy w systemie  franchisingu  na  terenie Europy. Oferujemy  pakiet rozwiązań zawierający projekt sklepu i jego wyposażenia, kompleksowe wsparcie w obszarze Visual Merchandisingu, marketingu, szkolenia, doradztwo naszych pracowników. Każdy nasz parter jest traktowany w sposób indywidualny.

Osoby chętne do prowadzenie salonu Coccodrillo prosimy o wypełnienie poniższego  formularza. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w najbliższym możliwym czasie.

Proszę wypełnić poniższy formularz
Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz wysłany, dziękujemy. Nasz pracownik firmy skontaktuje się w najszybszym możliwym terminie..

*pola wymagane

© ® Coccodrillo
kids are kids