CDRL S.A. W PIGUŁCE

CDRL S.A. zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją ubranek dla dzieci i młodzieży marki Coccodrillo. Oprócz tego zajmuje się także sprzedażą wyrobów innych producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Są to głównie pluszowe zabawki i akcesoria. 

Czytaj więcej

Jesteśmy na całym świecie!

CDRL S.A. zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją ubranek dla dzieci i młodzieży marki Coccodrillo. Firma działa w wielu krajach, natomiast wiodącą pozycję udało się jej zająć na rodzimym, polskim rynku oraz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Czytaj więcej

Relacje inwestorskie

W tym dziale można zapoznać się z informacjami udostępnianymi przez spółkę CDRL S.A.

Czytaj więcej

Aktualności

15 maja 2017

Zysk netto GK CDRL wzrósł o 36% w I kwartale 2017 r.

W I kwartale bieżącego roku Grupa CDRL zanotowała skonsolidowane przychody na poziomie 50,45 mln zł i 1,18 mln zł zysku netto. Oznacza to wzrost o odpowiednio 12% i 36% w porównaniu do wyników osiągniętych przed rokiem.

Czytaj więcej
8 maja 2017

CDRL z 9-proc. wzrostem sprzedaży w polskich sklepach i 27-proc. wzrostem w internecie w kwietniu

W kwietniu polskie sklepy sieci Coccodrillo zanotowały wzrost sprzedaży o 9% w stosunku do stanu sprzed roku. Przychody osiągnięte przez właściciela marki – spółkę CDRL – w polskim kanale e-commerce były o 27% wyższe niż przed rokiem.

Czytaj więcej
5 kwietnia 2017

CDRL notuje 12% wzrostu sprzedaży w polskich sklepach

W marcu polskie sklepy sieci Coccodrillo wygenerowały przychody ze sprzedaży towarów na poziomie 11,44 mln zł. To o 12% więcej niż przed rokiem. Przychody w polskim kanale e-commerce wyniosły 1,38 mln zł i były o 41% wyższe niż przed rokiem.

Czytaj więcej
© ® Coccodrillo
kids are kids